PREFABRİK YAPIM MERKEZİ A.Ş. GEBZE Organize sanayi bölgesinde Balçık Köyü Eski Ankara –İstanbul yolunda 1500m2 üretim alanında çağımızın hızlı temposuna ve yüksek kalite standardı beklentisine uygun, A1 sınıfı yanmaz malzeme ve CNC makinelerle özel form verilmiş yapı çeliğinden yaşanacak mekanlar üretmektedir.

Taşıyıcı sistemi galvanize yapı çeliği ve izolasyonlu duvar panelleri dışındaki bütün malzeme geleneksel yapılarda kullanılan standart malzeme olup, yapı ömrüyle ilgili olarak herhangi bir soru işareti taşımaktan öte; ülkemizin coğrafi yapısına son derece uyumludur.

Prefabrik Yapım Merkezi A.Ş. bilgisayar ortamında üç boyutlu tasarımlarla, müşterinin özel istekleri doğrultusunda, alternatif çalışmalar da yaparak huzurlu, yaşanabilecek, ekonomik, şık, kaliteli ve konforlu yapılar imal ederek yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Misyonumuz: Zamanında ve kaliteli imalat ve montaj yapmaktadır.
Vizyonumuz: Kişiye özel çözümler ve şık mekanlar üretmektedir.
Öncelik: Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır.
Hizmet: Satış sonrası müşteri beklentisini karşılamak ve memnun müşterileri portföyümüze katmaktır.
Nihai Hedef: Müşteri, çalışan ve işveren hukukuna saygı ve evrensel standartlarda ve yüksek kapasiteyle çalışmak ve asgari işletme gideriyle avantajı müşteriye yansıtmaktır.