ÇOK KATLI ÇELİK KONUTLAR

Hafif Çelik Yapılar özel formlar verilmiş galvanize çeliklerden oluşan iskeletin birbirine kaynaksız yapı teknolojisi-akıllı vidalar aracılığıyla birleştirilmesi ardından statik hesabına göre kullanılan diagonellerle çelikten örülü iskeletin istenilen ürünlerle giydirilmesi, ve yalıtılması sonucu oluşturulan ön üretimli çelik yapılardır.
Çok katlı hafif çelik yapılar 5 kata kadar kullanılırken, betonun dayanamayacağı yüksekliklere ağır çelik binalar ile çıkmak mümkün olmakta; deprem ve yangın afetlerini sorunsuz atlatmamızı sağlamaktadırlar.
Avrupa ve Amerikada 100 yılı aşkın süredir kullanılan çelik konstruksiyon imalatı, günümüzde ülkemizde geç de olsa hak ettiği yeri bulmaktadırlar. Statik hesaplarına göre kullanılan et kalınlıkları ile istediğimiz kadar kat çıkmamızı sağlayan çelik konstruksiyon, yapı sektörünün bildiği en sağlam üründür.
Faydaları yalnızca dayanıklılık, izolasyon gücü, estetik oluşları değil; aynı zamanda sabit inşaat maliyeti, tek bir firma ile operasyonun tamamının bitirilebilmesi, yapım aşamasındaki hızı-zaman faydası olarak sıralamak mümkündür.
Siz de hafif çelik bir ürün düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz yapıyı a’dan z’ye tasarlatabilirsiniz.

Beğendiğiniz cepheyi istediğiniz plana uyarladığımızı, mevcut planlarımızda isteğinize göre değişiklik yaptığımızı ya da isterseniz kişiye özel planlar hazırladığımızı biliyor muydunuz?