Go to Top

Ocak 2013

Yalnızca müşteriye değil!

Biz bir prefabrik satış firması değil; fabrikanın kendisiyiz. Yüksek teknolojili bantlarımızda ortak sinerjinin bir getirisi olarak daha da ucuza mal ettiğimiz yapı ürünlerimizden yalnızca nihai tüketiciler değil, prefabrik yapı alanında faaliyet gösteren pazarlama firmalarımız da faydalanmaktadır. Fabrikamızdan istediği teknik malzemeyi satın alan bir çok pazarlama firması da tıpkı nihai tüketicilerimiz gibi minimum maliyet ile fiyat avantajından faydalanmaktadırlar. Siz de kalitemizden ve fiyatlarımızdan faydalanmak için bizlere ulaşın.

Her keseye, Her zevke!

Prefabrik Yapı Merkezi olarak bizler, her bütçeye uygun çözümler üretmeyi kendimize şiar edindik. Bu prensipten hareketle, siz de kendinize uygun prefabrik yapıya kendinize uygun fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Yalnızca bu kadar da değil, artık katalog ürünlere son! Bundan sonra istediğiniz planı istediğiniz cepheye uyarlayabilecek, kendi zevkinizi yansıtan yapılarda yaşama keyfine varacaksınız. Üstelik mimari tasarım ücreti alınmadan, ekstra ücretler talep edilmeden; kendi zevkinizi uzman kadromuza tasarlatabileceksiniz.  

Yeni bir soluk!

Sektörde en az 10 yıldır faaliyet gösteren deneyimli 3 firmanın ortak sinerji, minimum maliyet ve maksimum imalat kapasitesi gibi gereksinimlerle ortaklaşa geliştirmiş olduğu bir Fabrika projesi olarak Prefabrik Yapı Merkezi 01.01.2013 tarihinden itibaren çalışma hayatına başlamış bulunmaktadır. Proje kapsamı gereği söz konusu 3 ortak firma deneyimli kadrolarıyla yıllardır yalnız başlarına sürdürdükleri imalatlarını kapayarak bir Fabrika ortamına taşınmış; hacimlerini genişletirken maliyetlerini azaltmış ve fikir birliği ederek sinerji yaratmışlardır. Bu birleşme, pek …Read More